Koedukacyjny Turniej Ringo o tytuł Mistrza Szkoły Podstawowej w Jaworzynie  Śląskiej w roku szkolnym 2017/2018 został rozegrany. Ze względu na dużą liczbę uczestników turnieju rozgrywki przeprowadzono w dwóch kategoriach: osobno dla klas czwartych, osobno klasy V-VII. W klasach czwartych rywalizowało ze sobą 8 par, w klasach starszych 9.

Klasyfikacja po rozgrywkach finałowych  przedstawia się następująco:

Mistrzami Ringo w roku szkolnym 2017/2018 zostali:

Klasy IV: Karol Dziadowiec, Krzysztof Nowak

Klasy V-VII: Katarzyna Hajduk, Ksawier Okarmus