W październiku, Międzynarodowym Miesiącu Bibliotek Szkolnych, zorganizowaliśmy konkurs „Jesienne inspiracje”. Zadaniem uczniów było napisanie na kolorowym liściu wiersza o jesiennej tematyce. Wpłynęło bardzo dużo ciekawych prac. Wszyscy uczestnicy wykazali się talentem plastycznym i umiejętnościami literackimi. Nagrody otrzymali:I miejsce:   Kalina Pawlaczyk i Oliwia Orlańska

II miejsce:  Amelia Krawczyk, Kamila Kołtunowicz, Marlena Antoniuk

III miejsce: Dawid Karniej, Maja Poniewska, Lena Kamińska- Skulimowska

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.