Z przyjemnością informujemy, że w piątek 30 października  konkurs plastyczny „Jesienne drzewo” został rozstrzygnięty.  Młodzi artyści z klas I-III stanęli na wysokości zadania. Poziom prac wskazywał, że dzieci dostrzegają piękno natury i otaczających je drzew, a także umieją wykorzystywać i zestawiać różnorodne techniki plastyczne. Wszyscy, którzy widzieli wystawkę prac mogą przyznać, że pomysłowość i kreatywność dzieci nie zna granic.

Komisja miała nadzwyczaj trudne zadanie, by wskazać laureatów. Każda praca miała w sobie coś pięknego i oryginalnego. Spośród 48 prac komisja w składzie : P. Weronika Ochman, P. Jadwiga Burakiewicz wyłoniła 10 laureatów nagrody głównej . Zwycięskie prace zostały zawieszone na tablicy i zdobią korytarz szkolny. Tak więc,  nagrody główne  i dyplomy odebrali:

• Olivier Lerek  I c
  • Wiktor Moczadło I c
  • Fabian Charytanowicz I b
  • Aleksandra Wargol II a
  • Michalina Góra II a
  • Bartłomiej Murawski II c
  • Paweł król III a
  • Kornelia Pientarska III b
  • Hanna Polus III c
  • Karol Kubryński III d

Pozostałe dzieci, które wzięły udział w konkursie dostały  dyplomy wyróżnienia  i upominki. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy !
Organizator konkursu – Patrycja Pasternak