Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Dzisiaj na zajęciach z Filharmonii wróciliśmy do dawnych wieków, kiedy to stolicą Polski nie była jeszcze Warszawa… Tylko Kraków czy Gniezno. Poznaliśmy legendy, dowiedzieliśmy się jakie perypetie mieli kiedyś podróżujący, a jakie zamiary względem nich mieli zbóje.

Dzisiaj Pan Robert (z Filharmonii) miał całe mnóstwo pomocników: ponieważ dzisiaj szósty grudzień było całkiem sporo pomocników Mikołaja. A, że zbliżają się Święta to nawet wspólnie zaśpiewaliśmy Kolendę. Oczywiście z akompaniamentem trąbki – to instrument, który dzisiaj poznaliśmy i usłyszeliśmy na żywo.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II