Przemysław Drąg, to niebywale inteligentny przedstawiciel klasy 8a, znany w swoim środowisku jako umysł ścisły, chętnie rozwiązuje różnego rodzaju matematyczne zagwozdki. Ponadto, wyróżnia się wzorową obecnością na wszystkich konkursach. W bieżącym roku wziął udział w XVI Dolnośląskim Konkursie dla Uczniów Szkół Podstawowych „zDolny Ślązaczek” w dziedzinie królowej nauk – matematyki. Ku uciesze nauczycielskiej braci. Przemysław ma już za sobą dwa etapy – szkolny oraz powiatowy, w którym wzięło udział 820 uczniów. Do etapu wojewódzkiego, zakwalifikowały się 92 osoby, w tym uczeń naszej szkoły!

Gratulujemy i trzymamy kciuki za finał!