W tym rok, już po raz czwarty, odbył się Gminny Festiwal Piosenki Rozbrykanej. Pod koniec maja odbyły się przesłuchania konkursowe podzielone na kategorie. Rozdanie nagród i koncert laureatów odbył się 8 czerwca 2019 r. podczas obchodów Dni Jaworzyny Śl.

Wśród nagrodzonych znaleźli się:
W kategorii solistów klas V – VIII
II miejsce – Julia Roman z kl. VI b
III miejsce – Natalia Hajduk z kl. VI b i Katarzyna Hajduk kl. VIIIa
W kategorii występów grupowych kl. V- VIII
II miejsce – Szkolny Zespół Wokalny.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy, a laureatom gratulujemy.