Droga dyrekcjo, szanowni nauczyciele i pracownicy szkoły

Jeszcze niedawno zadawaliśmy sobie pytanie; Co będzie jeśli….?   Dziś stoimy przed Wami pełni spokoju,  wypełnieni szczęściem i radością. Zarówno gimnazjaliści jak i ósmoklasiści Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej mogą z satysfakcją powiedzieć, że pierwszy najważniejszy egzamin za nami.  Za to właśnie chcielibyśmy Wam wszystkim  serdecznie podziękować. Dziękujemy za serce włożone w pracę z nami, dziękujemy za wsparcie i Waszą obecność, którą udowodniliście, że naprawdę Wam na nas zależy. Czujemy się Waszymi wychowankami i wiemy,  że nasza przyszłość leży Wam na sercu. Nie wszyscy uczniowie mieli tyle szczęścia co my. Niektórzy z nich do ostatniej chwili w niepewności i stresie przygotowywali się do egzaminów, nie mając pewności czy w ogóle się odbędą. Nam takich przeżyć oszczędzono dzięki Waszej postawie.

Z drugiej strony rozumiemy Wasze rozterki i trudną walkę, dlatego tym bardziej doceniamy Wasze poświecenie. My też Was wspieramy i jesteśmy z Wami. Wierzymy, że osiągniecie swoje cele, czego Wam z całego serca życzymy i z całego serca jeszcze raz dziękujemy.

Gimnazjaliści i ósmoklasiści SP w Jaworzynie Śląskiej