Beatbox to nietypowy instrument. To nasz głos. Można nim tworzyć muzykę. Niemożliwe? A jednak! Beatbox to forma rytmicznego tworzenia dźwięków, np.perkusji, linii basowej, głosów zwierząt, scratrchy za pomocą narządów mowy ust, języka, krtani czy przepony.

To o tym dowiedzieliśmy się dzisiaj na kolejnym spotkaniu z artystami muzykami, którzy do nas przyjechali i umożliwili nam obcowanie z muzyką.

Można było posłuchać gry skrzypiec na żywo, wysłuchać historii o przygodach D’Artaniana, a co odważniejsi mogli nawet potańczyć! Przecież mamy karnawał!