Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

28 maja uczniowie klas czwartych zdawali praktyczny egzamin na Kartę Rowerową. Przygotowania teoretyczne, pod kierunkiem nauczyciela techniki, trwały przez cały rok szkolny, a szczególnie intensywnie przez drugi semestr. Wszyscy uczniowie musieli zaliczyć zasady ruchu rowerzystów oraz znaczenie znaków drogowych. Ważnym sprawdzianem było rozumienie skrzyżowań równorzędnych i z drogą podporządkowaną.

W połowie kwietnia odwiedziła nas ekipa Pogotowia Ratunkowego, wtedy uczniowie mogli zapoznać się z zasadami udzielania pierwszej pomocy w wypadkach drogowych.
Składamy podziękowania Pani Ewie Miszkuro – Kulaszewskiej za rady i pomoc w przygotowaniu egzaminu. Dziękujemy Panu Jankowi za przygotowanie trasy do jazdy na próbie i egzaminie.
Wyrazy uznania należą się Panom z Policji Drogowej i Transportu Drogowego, którzy egzaminowali naszych uczniów i każdej klasie udzielali cennych uwag i spostrzeżeń, tak z egzaminu, jak i na przyszłość, podczas poruszania się już samodzielnie po drogach publicznych.

Dobrej i bezpiecznej jazdy!

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II