Informacje o projekcie

Formularz zgłoszeniowy i deklaracja – DLA NAUCZYCIELA – dokument do pobrania

Formularz zgłoszeniowy i deklaracja – DLA UCZNIA – dokument do pobrania

Regulamin rekrutacji uczestników projektu

Harmonogram udzielania wsparcia w projekcie dla SP w Jaworzynie Ślaskiej – październik 2019 r.

Harmonogram udzielania wsparcia w projekcie dla SP w Jaworzynie Ślaskiej – listopad 2019 r.

Harmonogram udzielania wsparcia w projekcie dla SP w Jaworzynie Ślaskiej – grudzień 2019 r.

Harmonogram udzielania wsparcia w projekcie dla SP w Jaworzynie Ślaskiej – styczeń 2020 r.

Harmonogram udzielania wsparcia w projekcie dla SP w Jaworzynie Ślaskiej – luty 2020 r.

Harmonogram udzielania wsparcia w projekcie dla SP w Jaworzynie Ślaskiej – marzec 2020 r.

Harmonogram udzielania wsparcia w projekcie dla SP w Jaworzynie Ślaskiej – wrzesień 2020 r.

Harmonogram udzielania wsparcia w projekcie dla SP w Jaworzynie Ślaskiej – październik 2020 r.

Harmonogram udzielania wsparcia w projekcie dla SP w Jaworzynie Ślaskiej – listopad 2020 r.

Harmonogram udzielenia wsparcia w projekcie dla SP w Jaworzynie Śląskiej – grudzień 2020

Harmonogram udzielania wsparcia w projekcie dla SP w Jaworzynie Ślaskiej – styczeń 2021 r.

Harmonogram udzielania wsparcia w projekcie dla SP w Jaworzynie Śląskiej – luty 2021 r.

Harmonogram udzielania wsparcia w projekcie dla SP w Jaworzynie Śląskiej – marzec 2021 r.

Harmonogram udzielania wsparcia w projekcie dla SP w Jaworzynie Śląskiej – kwiecień 2021 r.

Harmonogram udzielania wsparcia w projekcie dla SP w Jaworzynie Śląskiej – maj 2021 r.