Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

21 listopada 2019r. w Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza kolejny raz obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości. Uczniowie mogli obejrzeć gazetkę, przeczytać sentencje dotyczące tego dnia. W każdej z klas przeczytano opowiadanie o „Pani Życzliwej”, która przypomniała dzieciom o tym, że należy być życzliwym, miłym i pomocnym na co dzień, a nie tylko od święta. W tym dniu zarówno dzieci jak również pracownicy szkoły nosili żółte elementy garderoby – kolor ten jest symbolem tego dnia.

W klasach przeprowadzono wybory na najżyczliwszą dziewczynkę i najżyczliwszego chłopca. Wybrani zostali nagrodzeni „Orderem Życzliwości” oraz słodkim upominkiem w postaci lizaka. Oto zwycięzcy:

1A- Aleksandra Wargol i Jan Makówka;

1B- Julia Galicka i Antoni Bednarczyk;

1C –Malwina Mitura i Michał Głogiewicz;

2A – Gabriela Barowicz i Fabian Poręba;

2B – Wiktoria Mojsiejuk i Jakub Kolasiński;

2C – Jagoda Swako i Sławomir Dudzic;

2D- Oktawia Okarmus i Miłosz Rak;

3A – Patrycja Drobniecka i Filip Zając;

3B – Maja Pukszto i Przemysław Kuciński;

3C – Julia Hampel i Marcin Gałka.

Był to dzień wyjątkowy; pełen uśmiechów, miłych słów, gestów, pozytywnych emocji. Pamiętajmy, że bycie życzliwym i uprzejmym nic nie kosztuje, a sprawia wiele radości i uśmiechu nie tylko nam, ale i osobom przebywającym w naszym towarzystwie.

Organizatorzy:

Weronika Ochman

Patrycja Pasternak

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II