W sobotę 11 listopada 2017r  w sali gimnastycznej po dawnej Szkole Kolejowej przy ulicy Powstańców odbył się  mecz piłki nożnej SZKOŁA PODSTAWOWA:WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA I PRZYJACIELE. Zakończył się wynikiem 6:5 dla chłopców ze Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej. Po raz kolejny (2 raz z rzędu) młodzi piłkarze okazali się lepsi od dorosłych adeptów piłki nożnej pokazując wiele ciekawych zagrań oraz strzelonych bramek. WIELKIE GRATULACJE!!! Wszyscy uczestnicy otrzymali PUCHAR , MEDALE oraz nagrody.Dziękuję P. Przewodniczącemu Rady Miasta Arturowi Nazimkowi za wręczenie pucharów i medali, a wszystkim za udział w spotkaniu piłkarskim.W przerwie meczu odbył się konkurs rzutów karnych, w którym najlepszy okazał się PATRYK RZEPECKI z II Gimnazjum. Do zobaczenia za rok na 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości i kolejnym meczu piłki nożnej.