Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej w szkołach odbyły się apele.

W szkole przy ulicy Mickiewicza pan dyrektor Krzysztof Sołtys przypomniał o zasadach bezpieczeństwa w szkole i poza nią, o porządku, kulturze w trakcie lekcji i przerw międzylekcyjnych, o najbliższych planach w szkole.

Była też  możliwość podsumowania działalności ekologicznej. Nagrodzone zostały dzieci, które zebrały najwięcej nakrętek, starych telefonów, puszek. Najbardziej skorzysta na tym nasze środowisko, a dzieci przy tej okazji uczą się odpowiedniego podejścia do spraw tak istotnych dla ich świadomości i przyszłości. Działania ekologiczne obecnie obejmują zbiórkę kasztanów i żołędzi. Jest tego tak dużo, że niebawem planowany jest pierwszy odbiór.

Zachęcano również  dzieci do czytania z rodzicami. Pan dyrektor ogłosił konkurs z nagrodami: kto spędzi najwięcej czasu z rodzicami na czytaniu zostanie nagrodzony. Dla rodziców to również możliwość dopingu i śledzenia postępów u dzieci  w tej ważnej umiejętności.

Pan dyrektor złożył oczywiście życzenia wszystkim nauczycielom. Podziękował im za trud i dopingował do dalszej pracy. Dzieci nagrodziły to gromkim „dziękujemy”.

Starsi uczniowie zaprosili nauczycieli na uroczysty apel w piątek, 12 października. Było bardzo uroczyście. Zespół wokalny zaprezentował piosenki o nauczycielach oraz złożył śpiewające życzenia 🙂 Dziewczyny z zespołu tanecznego pochwaliły się swoim talentem. Młodzież z kl. 7 i 8 przygotowała montaż słowny. Pięknymi życzeniami dla nauczycieli zakończono apel.

Dyrektor szkoły podziękował w imieniu nauczycieli za pamięć i  życzenia.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II