W przeddzień Waszego święta, społeczność uczniowska pragnie złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, entuzjazmu, uśmiechu oraz spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń.

Słowa uznania i podziękowania przekazaliśmy na uroczystym apelu, który odbył się w naszej szkole w piątek. Samorząd szkolny przygotował montaż słowno-muzyczny, było uroczyście i wzniośle.  Piękne sentencje, które zostały przytoczone przez uczennice dokładnie podkreślają niecenione działania i wkład nauczycieli.

„Nauczyciel … to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie, bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarowywać to, co w nim najlepszego, cudzym dzieciom ?”

Dziękujemy za poświęcone nam chwile , słowa otuchy i ciągłą motywację do działania.

Samorząd szkolny