Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

W piątek, z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, uczniowie klas I-IV spotkali się wraz z nauczycielami i dyrekcją na uroczystym apelu.

Przyłączyliśmy się do ogólnopolskiego śpiewania: cała szkoła, jednym donośnym głosem  odśpiewała hymn Polski. Uczniowie podkreślili  ten wyjątkowy dzień strojem galowym, obecne były też atrybuty biało-czerwone.

Apel stał się również okazją do podsumowania konkursów patriotycznych, które miały miejsce w naszej szkole: na kapelusz dla Marii Konopnickiej oraz „I’m proud to be Polish”, a także na Godło Polski. Dopełnieniem było wręczenie nagród w konkursie ekologicznym. Nagrody  ufundowała Rada Rodziców oraz Urząd Miasta w Jaworzynie Śląskiej.

Podziękowania należą się nauczycielom, uczniom i rodzicom za wspaniałe przygotowanie do tak wyjątkowego święta.

Doceniajmy każdego dnia wolność, którą dane jest nam się cieszyć. Budujmy każdego dnia naszą wspaniałą Ojczyznę. Naszą solidną pracą możemy zasłużyć na pamięć i kształtować ją, aby przyszłe pokolenia kontynuowały Jej wielkość.

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II