Dzisiaj, 20 marca obchodzony jest na świecie Międzynarodowy Dzień Szczęścia, który został ustanowiony przez Organizację Narodów Zjednoczonych 28 czerwca 2012 roku. Nasi uczniowie i nauczyciele włączyli się w te radosne obchody. Za pomocą obrazków i skojarzeń staraliśmy się przedstawić swoją wizję szczęścia. Drzewo Szczęścia z każdą minutą zapełniało się różnymi słowami, wśród nich najczęściej powtarzała się rodzina, przyjaciele, zwierzątka, ulubione zajęcia, ale również spokój, cisza i dobre oceny, co nas bardzo cieszy:) Kto chciał obdarować innych radością mógł wrzucić laurkę do specjalnej skrzynki…bo przecież dawanie to też szczęście. Szczęśliwym nadawcom i adresatom gratulujemy. Korytarze ozdobiły kolorowe drzewka szczęścia wykonane przez uczniów na zajęciach plastycznych, technicznych oraz w domu przy pomocy rodziców. Dziękujemy Wam bardzo, są naprawdę piękne. Gazetka z sentencjami na temat szczęścia  przypominała nam jak wielka jest jego waga i jak nietrudno go zdobyć. Czasem wystarczy się cieszyć z tego, co się już ma:) Przypominajmy sobie o tym każdego dnia i doceniajmy drobne chwile, wówczas Dzień Szczęścia będzie nam towarzyszyć każdego dnia.

Agnieszka Ulfik