Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Dzień Ziemi, najważniejsze ekologiczne święto, często poświęcone zakazom, nakazom i jednorazowym akcjom .Uczniowie naszej szkoły szanują Ziemię przez cały rok,walcząc o miano Klasy Ekomaniaków. Zbieramy puszki, zakrętki, baterie, stare telefony, przygotowujemy prezentacje ,plakaty, bierzemy udział w warsztatach ekologicznych, happeningach. Przygotowujemy tematyczne gazetki popularyzujące idee proekologiczne i prośrodowiskowe. Wszyscy poświęcamy czas na bycie z przyrodą, na refleksje, jaka ona dla nas jest ważna, fascynująca, piękna i ciekawa. Po mi

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II