Drodzy Rodzice!

Proponujemy akcję czytelniczą dla klas I – III, nasza biblioteka chętnie włączyła się w akcję czytelniczą przygotowaną przez miesięcznik „Biblioteka w szkole”, która pozwoli przywitać w bibliotece uczniów wracających do szkół i zachęcić ich do aktywnego korzystania z księgozbioru. Akcja jest formą zabawy. Nie wymaga dużej aktywności uczniów ani skomplikowanych przygotowań. Wystarczy pobrać w szkolnej bibliotece specjalnie przygotowany bilet, na którym za pomocą rożnych symboli są zaznaczone różne rodzaje książek; nauczyciel „kasuje” przeczytaną przez dziecko książkę. Akcja trwa do 31 maja 2021 roku, dla uczniów, którzy przeczytają wszystkie proponowane pozycje są przewidziane nagrody, dla wszystkich uczniów biorących udział w naszej zabawie są przewidziane pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki:). Serdecznie zapraszam do udziału w naszej zabawie:). Szczegóły i wątpliwości chętnie wyjaśnię w bibliotece szkolnej.