Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Dzisiaj mieliśmy w szkole gościa. To specjalista od bezpieczeństwa. Odwiedził nas pan Krzysztof , inspektor PKP do spraw bezpieczeństwa. Spotkał się ze wszystkimi uczniami z klas pierwszych.

Przybliżył nam wszelkie sprawy związane z bezpieczeństwem poruszania się w obrębie torów kolejowych. Przypomniał podstawowe znaki drogowe stosowane głównie przy skrzyżowaniach z torami kolejowymi. Dowiedzieliśmy się między innymi o tym, że wielka, rozpędzona lokomotywa nie od razu zatrzyma się, nawet gdy dostrzeże niebezpieczeństwo czy przeszkodę.
Drodzy Rodzice pamiętajcie o naszym bezpieczeństwie. Poruszając się samochodami my też zwracamy uwagę na przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i uczymy się od Was jak bezpiecznie zachowywać się i poruszać w przestrzeni publicznej.
My w szkole odrobiliśmy z tego zadanie domowe. Teraz Wasza k o l e j.

 

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II