Dnia 31 października w naszej świetlicy odbył się „Bal Jesieni”,podczas którego wszystkie dzieci przybyły w kolorowych przebraniach. Dzieci brały udział w wielu atrakcyjnych zabawach i konkursach przygotowanych przez wychowawców świetlicy m.in.: „taniec z balonami”, ” kto szybciej zje jabłko na sznurku”, ” tańczące krzesła” itp. Wszyscy śpiewali jesienne piosenki, prezentowali swoje stroje i bawili się w jesiennym nastroju. Dla uczniów przygotowany był również słodki poczęstunek. Uczestnicy balu bawili się doskonale, czego dowodem były przepiękne uśmiechy na twarzach.