Andrzejki, to czas wróżb i zabaw. Nie mogło ich zabraknąć również w naszej świetlicy szkolnej. W tym dniu dzieci miały okazję poznać historię wróżb andrzejkowych i przenieść się w magiczny świat zabaw. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły we wszystkich wróżbach i zabawach przygotowanych przez wychowawców świetlicy, takich jak: „zaczarowany krąg”, „losowanie kolorów”, „mowa kwiatów”, „ jajka niespodzianki”, „ serca miłości”, oraz „cukierkowe wróżby z zawodami”.

Oczywiście świetliki wiedzą, że wszystkie wróżby traktuje się z przymrużeniem oka , jednak Andrzejki mają niezapomniany magiczny klimat.