„Czy to jutro czy to dziś każdemu potrzebny jest miś”, pod takim hasłem odbyły się dzisiaj na świetlicy obchody Dnia Pluszowego Misia. W tym dniu wszystkie misie i inni pluszowi przyjaciele dzieci, opuścili swoje zaciszne pokoiki i przybyli wraz z uczniami do szkoły.

W pięknie udekorowanej „pluszakami” sali dzieci miały okazję poznać historię narodzin pluszowego misia oraz ideę święta najpopularniejszej dziecięcej zabawki… Głównym punktem obchodów „misiowego święta” było wspólne przygotowanie smacznych tostów w kształcie buzi misia.  Na zakończenie uczniowie wykonali piękne prace plastyczne przedstawiające misie. Spotkanie przebiegło w radosnej i ciepłej atmosferze i było naprawdę „misiowo” udane. Uśmiech i zadowolenie na twarzach dzieci to najlepsze podsumowanie zorganizowanej imprezy.