SZANOWNI RODZICE

Dyrekcja Szkoły Podstawowej  w Jaworzynie Śl. informuje, że dzień:

30 kwietnia(piątek)

jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych (dzień dyrektorski – bez nauczania zdalnego i stacjonarnego). Szkoła zapewnia opiekę tylko dla dzieci rodziców pracujących w służbach medycznych i mundurowych, dla których będą zorganizowane zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej w godz. od 9.00 do 12.00.

W związku z powyższym prosimy o zgłoszenie potrzeby zapewnienia dziecku opieki do środy 28.04.2021 do godz. 12.30.

Zajęcia zdalne wznawiamy od 4 maja 2021.