Gminny turniej jedynek siatkarskich
W piątek 27 listopada odbył się Gminny Turniej jedynek siatkarskich. W zawodach udział wzięło 23 zawodników ze Szkoly Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej i ze szkoły w Starym Jaworowie.Turniej rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 4-6 i klasy 7-8.

Po zaciętych rozgrywkach najlepsza zawodniczka młodszej kategorii została Marta Romaniecka – zdobywając I miejsce, II miejsce przypadło Oliwierowi Markowi, a III miejsce zdobyła Kornelia Grandus. W kategorii klas starszym I miejsce zajęła Anna Maria Michalska, II Mateusz Richtszajd, a III Julia Fudali. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Turniej zorganizowali i przeprowadzili: p. Aneta Kiszczyszyn, p. Wiesław Dybel, p. Ada Jedras i p. Monika Siwiak