Realizując zadanie publiczne „Szkolenie sportowe, rozwój i popularyzacja kultury fizycznej dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych” zorganizowany został Szkolny Turniej Piłki Siatkowej tym razem w rozgrywkach dwójkowych tzw. „Dwójki siatkarskie”. Zawody rozegrano dnia 04.12.20 r. w hali widowiskowo – sportowej w Jaworzynie Śląskiej” w dwóch kategoriach: klasy IV-VI i VII-VIII. Udział wzięło 29 uczniów. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”, oczywiście w swojej kategorii. Turniej trwał około czterech godzin. Każdy uczestnik siatkarskiego święta tym razem został nagrodzony drobnym upominkiem.

Klasyfikacja po turnieju:

Kategoria klas VII-VIII

I miejsce – Mateusz Richtszajd, Oliwier Rachelski

II miejsce – Kamila Kołtunowicz, Wiktoria Nalichowska

III miejsce – Julia Fudali, Miłosz Gołąb

Kategoria klas IV-VI

I miejsce – Wojtek Araszczuk, Igor Karniej

II miejsce – Aleksandra Byczko, Małgorzata Musielewicz oraz rezerwowa Wiktoria Jędrzejewska

III miejsce – Damian Rzepecki, Oliwier Marek

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy sportowej rywalizacji i aktywnie spędzonego czasu.

Nagrody ufundowane zostały z dotacji Urzędu Miasta w Jaworzynie Śląskiej.

Turniej zorganizowali nauczyciele: Aneta Kiszczyszyn,  Adriana Jędras-Kotów, Wiesław Dybeł oraz Monika Siwiak – pomoc przy sędziowaniu.