Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Czy to gorzka, mleczna, biała czy nadziewana- może dostarczyć organizmowi cennych składników odżywczych, m. in. Witamin, żelaza, magnezu. Potrafi także poprawić koncentrację, ale przede wszystkim wpłynąć pozytywnie na nasz nastrój. W tym dniu wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły poznali historię oraz tajniki produkcji niezwykłego przysmaku. Największym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyło się stoisko z czekoladowymi słodkościami przygotowane przez uczniów z klasy IV a i IV c wraz z wychowawcami: Panią W. Ochman, P. Pasternak  i Panią z przyrody J. Burakiewicz.

 

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II