Młodzi Ekolodzy z klas I-IV we wrześniowej i październikowej „Akcji – Segregacji” zebrali:399 kg 40 dag plastikowych nakrętek,
90 kg 27 dag zużytych baterii,
9 kg 55 dag puszek,
61 sztuk telefonów.
Igor Ścibior z klasy 2c zgromadził 67 kg 20 dag nakrętek,
Karol Kubryński – 1d – 11 kg baterii,
Marcin Gałka – 2c – 3 kg 40 dag puszek,
Sadkowska Zosia – 2a- 20 telefonów,
Hania Romaniecka z 1c – 9 telefonów.
Aktywni i biorący udział we wszystkich zbiórkach byli także uczniowie z klasy 3a
oraz Łukasz Leszczyński – 4d,
Aleksander Plizga – 4d,
i Julia Kanarska – 1c.
Gratulujemy.
Dziękujemy wszystkim za zebrane surowce wtórne i systematyczne oczyszczanie Ziemi. Przypominamy, że zbiórka surowców i zabawa w „zielone” trwa nadal.