Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Kuratorium Oświaty we Wrocławiu wraz z Telewizją Wrocław od kilkunastu lat organizuje zbiórkę darów dla Polaków mieszkających za wschodnią granicą. Na Kresach żyje wielu naszych Rodaków, którzy czekają na świąteczny prezent z Ojczyzny. To ważna chwila w roku, kiedy łączą się ludzie, których rozdzieliła historia.

Po raz kolejny zorganizowaliśmy zbiórkę paczek na Kresy w naszej szkole. Zebraliśmy artykuły spożywcze, środki czystości, artykuły szkolne i zabawki.

Wszystkie dary przewiezione zostały do Telewizji Wrocław, a następnie zostaną dostarczone do potrzebujących Rodaków żyjących na Ukrainie, Litwie i Białorusi.

Zbiórka świątecznych prezentów odbyła się również w Kościele Parafialnym w Jaworzynie Śląskiej.

W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, nauczycielom oraz naszym szkolnym wolontariuszom za pomoc w przeprowadzeniu akcji.

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II