Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej serdecznie zaprasza uczniów, rodziców i wszystkich sympatyków historii na „Piknik historyczny” z okazji obchodów 100 -lecia niepodległości. Piknik odbędzie się  18 października (czwartek) w Szkole Podstawowej przy ulicy Jana Pawła II.

Program :

  • 15.30 – „Polskie drogi do wolności”- montaż słowno – muzyczny
  • 16.00 – żywa lekcja historii „od powstania listopadowego do odzyskania niepodległości” w wykonaniu grupy artystycznej „ARKONA”

 

  • 17.20 –Prezentacja strojów historycznych z udziałem jaworzyńskiej grupy rekonstrukcyjnej.
  • 17.40 – „Mogiłę pradziada ocalić od zapomnienia”- prezentacja multimedialna –wspomnienie z akcji porządkowania cmentarzy na kresach- Wiesław Dybeł
  • 18.00 – „Bitwa pod Rokitną”- polskie Termopile – wykład – Krzysztof Sołtys

 

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II