Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

W ramach projektu „Szkoła z kluczem’’  pasjonaci  koni z  naszej szkoły udali się do Stajni Namilikowo w Cierniach. Po  zwiedzeniu  stajni,  uczyliśmy się  czyścić konie – szczotką włosianą i kopystką (do usuwania kamieni i brudu z kopyt).

Kiedy już koniki były czyste i  nakarmione, zapoznaliśmy się z budową konia. Dowiedzieliśmy się gdzie jest kolano, nadgarstek, nadpęcie, ostroga, pęcina, kłoda, kasztany, rzep, słabizna, kłęb czy grzywka. Udało się nam  wszystkim   wsiąść na konia i zrobić sobie fotkę. Ostatnim punktem naszych warsztatów był pokaz lonżowania i poruszania się konia.  Serdecznie dziękujemy  właścicielom stajni oraz pani  instruktor Bogusi za umożliwienie przeprowadzenia ciekawych  i pasjonujących zajęć.

Jolanta Sołtys

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II