Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

W ramach rocznego konkursu EKOMANIAKA uczniowie wykonali zwierzęta z gazet i papieru. Konkurs miał na celu: uświadomienie dzieciom możliwości powtórnego wykorzystania odpadów, kształtowanie umiejętności obserwacji świata, rozwijanie dziecięcej wyobraźni i aktywności twórczej.

Na szkolnej wystawie pojawiło się ponad 40  prac.  Wśród nich były: żyrafy, pieski, koty, słonie, pająki, motyle, węże, świnia i wiele innych zwierząt. Gratulujemy pomysłowości . Jury wyróżniły następujące prace:

I miejsce

żyrafa – A. Karpińska, B. Ptak, N. Hajduk – 6b

II miejsce ex aequo:

Piesek –Z.Rzeszut,K.Naskręt-5c

Alpaka – J.Plizga,O.Kutyła-6c

III miejsce ex aequo :

Słoń – M. Besser – 5a

Piesek –N. Pasikowski, B. Cieśla, K. Rajter, D. Karniej

Wyróżnienia:

Kot – R.Kosek – 3b

Krokodyl – B. Zając, B. Górski, S. Petryka, Sz. Strzelczyk, D. Krajdocha

Młodzież z naszej szkoły rozwija swoje zainteresowania przyrodniczo-ekologiczne, ucząc się jak dbać o naturę  oraz poznając zasady jakim powinien kierować się młody ekolog – Obrońca Przyrody.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II