Dla Koła Przyjaciół Koszałka – Opałka to wyjątkowa chwila. Właśnie wydaliśmy 1 numer gazetki szkolnej „Groszek”. Jest to pisemko uczniów Szkoły Podstawowej w Jaworzynie wydawane przez redaktorów  działających pod opieką pani Elżbiety Pietrzak. Drugi numer ukaże się w grudniu. Redaktorom życzymy wytrwałości, ciekawych tematów i lekkiego pióra. Czytelnikom życzymy miłej lektury.

Ambroży Kleks zaprasza.

W bibliotece szkolnej powstał  kącik lekturowy. Uczniowie klas czwartych pod kierunkiem pani Agnieszki Ptak wykonali makietę 3D przedstawiającą Akademię pana Kleksa, natomiast członkowie Koła Przyjaciół Koszałka – Opałka opracowali planszę charakteryzującą bohaterów lektury. Zapraszamy do zwiedzenia wystawy.