Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

7 czerwca 2018 r. przedstawiciele klas czwartych uczestniczyli w spotkaniu z pisarzem Pawłem Wakułą w ramach XV dolnośląskich spotkań z młodymi czytelnikami. Paweł Wakuła jest autorem książek historycznych, pisanych w formie humorystycznych opowiadań. Tak przekazywana historia bardzo interesuje młodych czytelników. Uczniowie mieli okazję do zakupu książek autora z autografem. Spotkanie było szczególnie ważne  dla redaktorów gazetki szkolnej „Groszek”, których pracę pisarz bardzo wysoko ocenił i wpisał dedykację na ostatnim numerze gazetki. Spotkanie było doskonałą formą propagowania czytelnictwa.

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II