Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

W ramach programu „Z książką i sztuką mi do twarzy” odbywać się będą akcje, w których każdy z naszych uczniów ma szansę wziąć udział i znaleźć coś dla siebie.

Program składa się z dwóch bloków. Pierwszy z nich to „Moda na czytanie”, tu m.in. trwająca akcja związana z tworzeniem „książek na kolanach”, czyli unikatowych lapbooków. Również zaprosimy Was do wzięcia udziału w akcji „Pojedynek książek” – to Wy  będziecie decydować, która z zaproponowanych pozycji znokautuje przeciwniczkę! Zorganizujemy także akcję „Zostań jednym z bohaterów”, która będzie związana z plebiscytem na książkową postać miesiąca.

Drugi blok programu nosi nazwę „Oswoić sztukę”. Będziecie mieli okazję do wzięcia udziału w małej formie teatralnej „Konopnicka Youtuberką?” z okazji Dnia Patrona. Planujemy również realizację montażu słowno-muzycznego pt. „Charakterki z lokomotywy” na podstawie utworów Jana Brzechwy i Juliana Tuwima z okazji Dnia Dziecka. „Zróbmy sobie arcydzieło” to akcja związana z najbardziej znanymi dziełami sztuki, które mają szansę być odkryte przez dzieci i młodzież. Chcielibyśmy, aby każdy miał szansę podzielenia się swoimi umiejętnościami, dlatego zorganizowany zostanie szkolny konkurs „Mam talent”. Ponadto zaproponujemy warsztaty artystyczne i wyjazd do teatru.

Anna Jaroszek, Magdalena Glińska

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II