Miło nam poinformować, że mamy kolejną wielką postać do naszych sukcesów. Jest wielki w tym co robi, mimo, że chodzi dopiero do pierwszej klasy. Jego wychowawczynią jest pani Anna Michalska.

Kacper lubi grać w piłkę. To jest jego superpower. Robi to na tyle dobrze, że został zauważony i …grał już Stadionie Narodowym w Warszawie! Tak! Zobaczcie sami.

Kacper w 2016 zaczął przygodę z piłką w klubie Polonii Stal Świdnica i do dzisiaj tam trenuje. W wakacje podczas obozu piłkarskiego przeszedł profesjonalne testy i na podstawie osiągniętych wyników został powołany do reprezentacji Polish Soccer Skills na sezon 2019/20 w kategorii U-8. Inauguracja reprezentacji odbyła się 14 października 2019 na murawie PGE Narodowego. Zostało mu tam wręczone powołanie, następnie wszyscy reprezentanci złożyli przysięgę i został odegrany Hymn Narodowy. Po części oficjalnej był jeszcze trening około 4-5 godz. Dzień wcześniej odbywał się mecz reprezentacji Narodowej z Macedonią. Kacper miał okazję być na tym meczu i oglądać naszych najlepszych piłkarzy na żywo. Było to dla niego ogromne przeżycie zwłaszcza że po raz pierwszy miał okazję być na Stadionie Narodowym.

Trzymamy kciuki za rozwijające treningi, rosnącą formę sportową, zdobywanie doświadczenia. Gratulujemy Rodzicom i najbliższym takich osiągnięć Kacpra.

Życzymy Wam młodzi adepci sportu, abyście zawsze wierzyli w swoje umiejętności. Trenujcie. Pracujcie i nie poddawajcie się. A być może i Wy zagracie kiedyś na Stadionie Narodowym. Marzenia się spełniają! Trzeba tylko w nie wierzyć i wytrwale pracować.