Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Miło nam poinformować, że mamy kolejną wielką postać do naszych sukcesów. Jest wielki w tym co robi, mimo, że chodzi dopiero do pierwszej klasy. Jego wychowawczynią jest pani Anna Michalska.

Kacper lubi grać w piłkę. To jest jego superpower. Robi to na tyle dobrze, że został zauważony i …grał już Stadionie Narodowym w Warszawie! Tak! Zobaczcie sami.

Kacper w 2016 zaczął przygodę z piłką w klubie Polonii Stal Świdnica i do dzisiaj tam trenuje. W wakacje podczas obozu piłkarskiego przeszedł profesjonalne testy i na podstawie osiągniętych wyników został powołany do reprezentacji Polish Soccer Skills na sezon 2019/20 w kategorii U-8. Inauguracja reprezentacji odbyła się 14 października 2019 na murawie PGE Narodowego. Zostało mu tam wręczone powołanie, następnie wszyscy reprezentanci złożyli przysięgę i został odegrany Hymn Narodowy. Po części oficjalnej był jeszcze trening około 4-5 godz. Dzień wcześniej odbywał się mecz reprezentacji Narodowej z Macedonią. Kacper miał okazję być na tym meczu i oglądać naszych najlepszych piłkarzy na żywo. Było to dla niego ogromne przeżycie zwłaszcza że po raz pierwszy miał okazję być na Stadionie Narodowym.

Trzymamy kciuki za rozwijające treningi, rosnącą formę sportową, zdobywanie doświadczenia. Gratulujemy Rodzicom i najbliższym takich osiągnięć Kacpra.

Życzymy Wam młodzi adepci sportu, abyście zawsze wierzyli w swoje umiejętności. Trenujcie. Pracujcie i nie poddawajcie się. A być może i Wy zagracie kiedyś na Stadionie Narodowym. Marzenia się spełniają! Trzeba tylko w nie wierzyć i wytrwale pracować.

 

 

Miło nam poinformować, że mamy kolejną wielką postać do naszych sukcesów. Jest wielki w tym co robi, mimo, że chodzi dopiero do pierwszej klasy. Jego wychowawczynią  jest pani Anna Michalska.

Kacper lubi grać w piłkę.  To jest jego superpower. Robi to na tyle dobrze, że został zauważony i …grał już Stadionie Narodowym w Warszawie! Tak! Zobaczcie sami. Czytaj dalej

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II