28 września odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Szkolnego. Uczniowie wybierali czterech przedstawicieli do Samorządu Szkoły Podstawowej.  Po zaciętej kampanii wyborczej przewodniczącą szkoły została Marcysia Kołodka, zastępcą przewodniczącej Estera Żemojtel,  a w skład prezydium weszły Klara Wychowanek i Kaja Wasilewska. Gratulujemy i życzymy owocnej pracy.

Dziękujemy wszystkim za udział w wyborach.

Słowa podziękowania należą się również Wiktorii  Śliwie i Zuzi Krawczyk za solidne i sprawne przeprowadzenie wyborów.

                                                                                                           opiekun  Samorządu Szkolnego

                                                                                                                       Ada Jędras