Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

W ramach projektu unijnego „Szkoła z Kluczem” grupa gimnazjalistów spędziła sobotę wśród bazaltów Wzgórza Rataj i Wąwozu Myśliborskiego. Podczas wędrówki obserwowaliśmy odsłonięcia bazaltowe dawnych wulkanów tarczowych. Miejscami można spotkać tu lawy poduszkowe, powstałe wskutek szybkiego zastygania magmy na dnie morza.  Podziwialiśmy również wyżłobioną w bazaltach dolinę rzeki Jawor, wzdłuż której biegnie Wąwóz Myśliborski. Na szlaku rozpoznawaliśmy rosnące w wąwozie rośliny, między innymi jedyne na Dolnym Śląsku stanowisko języcznika zwyczajnego. Druga część zajęć odbyła się w „Zielonym Laboratorium”. Podczas warsztatów wykonaliśmy ekologiczne pomadki do ust według wybranych przez uczniów receptur, np. czekoladowo-pomarańczowa, miodowo-cytrynowa, piernikowa, orzechowo-kokosowa i inne. Było to już nasze drugie spotkanie w „Zielonym Laboratorium”, które zakończyło się ogniskiem i pieczeniem kiełbasek. Przy ognisku dokonaliśmy ewaluacji zajęć, podczas której uczniowie opowiadali o nowo zdobytej wiedzy i doświadczeniach.

 

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II