W odpowiedzi na apel Grażyny Orłowskiej- Sondej nasza szkoła, w ramach akcji ,,Mogiłę Pradziada ocal od zapomnienia” zorganizowała po dwieście przyłbic i maseczek w darze dla Polaków mieszkających na Kresach.

Zwracamy się do tych z Państwa, którzy chcieliby się włączyć do akcji i wesprzeć finansowo rodaków  na  Kresach. Ich sytuacja jest wyjątkowo trudna, gdyż są to w większości osoby starsze wymagające pomocy i wsparcia.

Nr konta  40 1540 1030 2103  7457 2565 0001 „dla Rodaków w pandemii”

Szkolni koordynatorzy akcji Wiesław Dybeł, Marcin Kruk