Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

W środę 13 marca grupa wolontariuszy  z jaworzyńskiej podstawówki wraz z opiekunem zawiozła do schroniska  dla zwierząt  ostatnią  partię zebranej karmy . Uczniowie Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej po raz kolejny okazali wielkie serce dla zwierząt. Przez dwa miesiące zbierali karmę dla świdnickiego schroniska. Zbiórka stanowiła jedną z konkurencji całorocznego konkursu „Klasa Ekomaniaków”.  Akcja przerosła oczekiwania organizatorów. Zebrano w sumie 661,55 kg karmy ( w tym przy ulicy Jana Pawła II – 199,55 kg karmy), 5 kg żwirku, 32 koce, 83 zabawki i 2 szampony. W budynku przy ul. Jana Pawła II najwięcej karmy  zebrała klasa 3b gimnazjum – 36,9 kg ,drugie miejsce zdobyła klasa 5b – 34,9 kg ,trzecie klasa 6c -24 kg. Wszystkie  klasy wzięły udział w wolontariacie na rzecz zwierząt. Najaktywniejszymi wolontariuszami zostali: Magdalena Besser z 5a, Jakub Hurman i Ania Michalska z 5 b, Oliwka Kutyła z 6c i Natalia Strusiewicz z 3b gim.

 

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II