Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

8 grudnia wolontariusze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez Miejskie Centrum Wolontariatu we Wrocławiu. Po krótkim wprowadzeniu, nasi uczniowie pracowali w grupach przy zadaniach związanych z tematem warsztatów „Wolontariat- wyobrażenia i rzeczywistość”, następnie prezentowali swoje pomysły na forum. Ciekawe rozwiązania, inteligentne pomysły oraz trafność przeplatały się z dobrym humorem. To kolejne ciekawe doswiadczenie umacniło naszysz uczniów w przekonaniu, że warto pomagać.
Po części warsztatowej dzieci wraz z opiekunami p. Adą Jędras, Anią Jaroszek, Gabrielą Kołodką i Marcinem Jędrasem udały się do wrocławskiego Aquaparku na chwilę relaksu i zabawy. W świetnych humorach wracaliśmy do domu by móc przekazać relacje z wyjazdu najbliższym.
Dyrekcja szkoły, nauczyciele i uczniowie pragną podziękowć władzom naszego miasta: Panu Burmistrzowi i jego zastępcy za pokrycie kosztów związanych z wyjazdem.

A.Jędras

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II