8 grudnia wolontariusze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez Miejskie Centrum Wolontariatu we Wrocławiu. Po krótkim wprowadzeniu, nasi uczniowie pracowali w grupach przy zadaniach związanych z tematem warsztatów „Wolontariat- wyobrażenia i rzeczywistość”, następnie prezentowali swoje pomysły na forum. Ciekawe rozwiązania, inteligentne pomysły oraz trafność przeplatały się z dobrym humorem. To kolejne ciekawe doswiadczenie umacniło naszysz uczniów w przekonaniu, że warto pomagać.
Po części warsztatowej dzieci wraz z opiekunami p. Adą Jędras, Anią Jaroszek, Gabrielą Kołodką i Marcinem Jędrasem udały się do wrocławskiego Aquaparku na chwilę relaksu i zabawy. W świetnych humorach wracaliśmy do domu by móc przekazać relacje z wyjazdu najbliższym.
Dyrekcja szkoły, nauczyciele i uczniowie pragną podziękowć władzom naszego miasta: Panu Burmistrzowi i jego zastępcy za pokrycie kosztów związanych z wyjazdem.

A.Jędras