Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Poznając różne zawody wykonywane w naszym mieście, klasa 3c odwiedziła Nastawnię Wykonawczą JŚ1 w Jaworzynie Śląskiej, której pracownicy zajmują się prowadzeniem ruchu pociągów. Uczniowie dowiedzieli się jak odpowiedzialna jest praca kolejarza, który przy pomocy dźwigni zwrotnicowych kieruje ustawieniem torów, aby każdy pociąg mógł bezpiecznie po nich jechać. Dziękujemy Paniom Joannie Wardach i Irenie Kordy za interesującą lekcję w terenie.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II