Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Poznając różne zawody wykonywane w naszym mieście, klasa 3c odwiedziła Nastawnię Wykonawczą JŚ1 w Jaworzynie Śląskiej, której pracownicy zajmują się prowadzeniem ruchu pociągów. Uczniowie dowiedzieli się jak odpowiedzialna jest praca kolejarza, który przy pomocy dźwigni zwrotnicowych kieruje ustawieniem torów, aby każdy pociąg mógł bezpiecznie po nich jechać. Dziękujemy Paniom Joannie Wardach i Irenie Kordy za interesującą lekcję w terenie.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II