Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

W piątkowy dzień, na zaproszenie  przyjaciół z Teplic wybraliśmy się do Czech. Kontynuując nasze międzynarodowe spotkania, dzieci z naszej szkoły wraz z opiekunami wybrali się do partnerskiej szkoły w Teplicach nad Metui.

Na miejscu przywitała nas piękna pogoda oraz grono dzieci wraz z nauczycielami. Po powitaniu, bez zbędnej zwłoki  gospodarze zaproponowali rozkład dnia i rozpoczęły się rozgrywki sportowe: chłopcy grali w korftball natomiast dziewczęta w (uwaga: zagadka co to takiego) w wybijanou. Podobnie jak u nas chłopcy są górą w piłce nożnej tak u czeskich sąsiadów znacznie więcej trenuje się  korftball. Trzeba przyznać: dostaliśmy solidną lekcję… Po rozgrywkach nadszedł czas wymiany  drobnych upominków i udaliśmy się na obiad. Następnym punktem dnia była wizyta w otoczeniu przyrody: mieliśmy okazję wejść na bardzo uroczy punkt widokowy i stamtąd rozkoszować się widokami. Następnie krótki relaks na przyrządach plenerowych i…powrót do domu.

Dzień minął w bardzo przyjemnej atmosferze. Mogliśmy po raz kolejny wymienić doświadczenia, spotkać się z rówieśnikami z Czech, a po atmosferze można ufać, że będziemy to wspominać bardzo pozytywnie. Zaprosiliśmy oczywiście naszych  przyjaciół do nas. Być może pochwalimy się już nową halą sportową i tym razem my pokażemy im jak się gra na przykład w piłkę halową.

Nagrody dla naszych czeskich przyjaciół ufundował Urząd Miasta i Gminy Jaworzyna Śląska, Powiat Świdnica oraz UKS Karolinka. Opiekunami byli pan dyrektor Krzysztof Sołtys, p.A.Kiszczyszyn, p.M.Kruk.

 

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II