12 XII wybraliśmy się z prezentami dla dzieci znajdujących się w szpitalu w Łodzi. Czekali tam chorzy bardzo młodzi pacjenci, ale co najważniejsze doczekali się na masę prezentów. Wszystko to za sprawą naszego ucznia, Kacpra Prymasa. On również jest pacjentem tego szpitala. Powitali nas tam jego koledzy komandosi.

Pomogli nam dostarczyć wypełnione paczkami worki na pierwsze piętro szpitala. Tam z dziećmi spotkał się z nimi Mikołaj, ale wcześniej dzieci zostały oczarowane-dosłownie!- przez magika! Pokaz sztuczek wywołał uśmiech na twarzach dzieci, na chwilę choć zapomniały o codziennych problemach… Był też pokaz przygotowany przez Straż Miejską, cały czas towarzyszyli zgromadzonym prawdziwi żołnierze, komandosi. Do najmłodszych, którzy nie mogli opuścić swoich sal zanieśliśmy prezenty do łóżek. Niektórzy spali w tym czasie, jednak czuwający przy ich łóżkach rodzice zrobili zdjęcia jako dowód obecności Mikołaja, dopiero będą mieli niespodziankę…

Złożyliśmy w imieniu mieszkańców Jaworzyny Śląskiej oraz całej społeczności szkolnej życzenia zdrowia, nadziei oraz spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

Pragniemy podziękować Państwu oraz dzieciom, którzy tak ofiarnie uskładaliście całą górę prezentów. Pokazaliście w ten sposób, nie po raz pierwszy!, że dobra wola, chęć oraz otwarte na potrzebujących serce są wystarczającymi powodami do działalności charytatywnej. Niesienie pomocy  zapadnie z pewnością naszym uczniom głęboko w sercach.

Organizatorem zbiórki była pani Małgorzata Prymas oraz pani Sylwia Kieliszek. Panie podziękowały sponsorom specjalnym dyplomem uznania.

Lista sponsorów upominków i zawartości paczek dla najmłodszych:

 1. Burmistrz miasta Jaworzyna Śląska
 2. JAKO
 3. Marona Kebab
 4. ZPS Karolina
 5. Magnolia Rast
 6. Zakłady cukiernicze Śnieżka
 7. Przedsiębiorstwo wielobranżowe S. Pudełko
 8. PKP PLK Wałbrzych
 9. OSK Marcin Gazdowicz
 10. Firma LIDER z Jeleniej Góry
 11. Salon PLAY Świdnica
 12. JWK Lubliniec
 13. Club Muay Thai Łagiewniki
 14. CTM Group Bogumiła Borecka
 15. PROSERWIS Jaworzyna Śląska
 16. Fighter Club Kaczmarek Grotkowski: Norbert Rossa, Piotr Pankow, Andrzej Jankowski, Ewelina Dębska, Emilia Garycka, Judyta Kaczmarek, Arkadiusz Kaczmarek.
 17. Sklep KIK Monika Głogiewicz, Patrycja Rozin
 18. Zakład fryzjerski Daria Burkiewicz
 19. Kwiaciarnia Halina
 20. Fego Kids Maciek Dasowicz
 21. Santander Bank Jaworzyna Śląska
 22. Zabójani w Kambodży
 23. Jacek Spodniewski
 24. Wataha 4101
 25. Małgorzata Dziedzic
 26. Salon Pielęgnacji i Strzyżenia Psów Laura Przeor
 27. Iluzjonista Damian Spętany
 28. Stowarzyszenie KBŻWPO „Czerwone Berety”
 29. Wydział Prewencji KWP we Wrocławiu
 30. Żołnierze z 9Brygady WOT
 31. Agnieszka Dębska
 32. Straż Miejska Łódź

Relacja z wizyty w centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi