Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Dzisiaj rano pojechaliśmy do Państwowej Straży Pożarnej w Świebodzicach. Zaraz po przyjeździe strażacy wyjechali swoimi wozami strażackimi z wielkiego garażu. Pokazywali nam w co wyposażony jest każdy pojazd.

Z zewnątrz samochodu były otwierane schowki, w których znajdowały się narzędzia ratownicze, np. gaśnice i węże do gaszenia pożaru, drabina, zawory, piła. Potem dostaliśmy hełmy na głowę i mogliśmy wejść do wozu, aby przyjrzeć mu się od środka. Później zwiedziliśmy „remizę” strażacką, w której znajdują się: gabinet szefa, ślizg strażacki i siłownia. Na koniec podarowaliśmy strażakom kolorowe rysunki ze strażakiem Samem. Bardzo zaciekawiła mnie ta wycieczka, a najbardziej podobało mi się, gdy strażacy szybko zjeżdżali do wozu po ślizgu strażackim. Cała klasa wróciła zadowolona.

Piotr Wróbel klasa 3c

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II