Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Dla naszej Ojczyzny
serduszka i kwiaty.
Za walki i blizny
i za długie kraty.
Polsko! – Dla Ciebie
niechaj słonko świeci.
Gdy będziesz w potrzebie –
pomogą Ci dzieci.

W ramach obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, w klasie 1c odbyły się warsztaty patriotyczne pt.: „Polskie Symbole Narodowe”. Spotkanie uczniów i rodziców rozpoczęła projekcja filmu przedstawiającego dzieje Polski. Wykorzystano w tym celu Interaktywną Tablicę Edukacyjną. Następnie uczniowie wspólnie z rodzicami wykonali patriotyczne proporczyki i udekorowali nimi klasę. Z okazji Święta Niepodległości ozdobili też korytarz szkolny biało – czerwonymi kwiatami, serduszkami, gołębiami i motylami.

Wygląda pięknie, a bycie Polką i Polakiem – brzmi dumnie.

wychowawczyni Katarzyna Lis

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II