Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Wiosna… po smutnej, przybrudzonej topniejącym śniegiem zimie, przychodzi Ona- piękna, kolorowa, świeża, a wraz z Nią budzi się do życia przyroda. W nas również budzą się nieco uśpione w zimie marzenia, zdolności i talenty. Tradycją naszej szkoły jest coroczny przegląd artystyczny młodych talentów organizowany pierwszego dnia wiosny. To już po raz dwudziesty trzeci spotkaliśmy się na Wiosenaliach, by uczniowie klas 1-4 mogli zaprezentować swoje talenty i pasje. Do drugiego etapu konkursu zakwalifikowało się 37 uczestników. Słuchaliśmy wierszy, piosenek, gry na instrumentach i podziwialiśmy układy taneczne. Wiele występów rozpaliło emocje zgromadzonej publiczności.
Przegląd ma charakter konkursu, należało więc wyłonić laureatów, choć tak naprawdę wszyscy młodzi artyści mogą uważać się za zwycięzców.

Oto lista nagrodzonych wykonawców (we wszystkich kategoriach):

I MIEJSCA: Mateusz Kłyszejko, Tosia Sułek, Zosia Kapuścińska, Piotr Tomczak, Amelia Suwalska, Marcin Gałka, Maja Mazurek, Ola Dyko.

II MIEJSCA: Nikola Pawłowska- Sieroń, Staś Rybka, Iza Kuca, Maja Kuriata, Jagoda Sawko, Wiktoria Jarzembowska, Emilia Korzystka, Zosia Sułek, Ola Jaroszewska, Julia Włodarczyk, Lena Grzywińska, Julia Tylek, Martyna Włodarczyk.

III MIEJSCA: Zosia Wawrzynkowska, Emilia Stupińska, Wiktoria Biedruna, Zuzia Waligóra, Wojtek Araszczuk, Piotr Radziszewski, Gracjan Kręcioch.

WYRÓŻNIENIA: Hania Romaniecka, Julia Kanarska, Dorota Godek, Marta Romaniecka, Patrycja Drobniecka, Nadia Baran, Kalina Gajda, Anita Biros, Weronika Sajdyk.

Dzisiejszy dzień był również okazją do wręczenia nagród w innych konkursach szkolnych: Pani Zuzanna Smaruj nagrodziła uczestników konkursu związanego z Dniem Świętego Patryka, Pani Agnieszka Ptak laureatów konkursu „Mały Mistrz Ortografii”, a Panie: Weronika Ochman i Patrycja Pasternak za konkurs plastyczny „Cicha przerwa”.

Wszystkim laureatom gratulujemy pasji, talentu, umiejętności, odwagi i życzymy dalszych sukcesów!

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II