Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Klasy V na lekcjach języka polskiego omawiały „Mitologię”, która przeniosła ich w świat wierzeń starożytnych Greków. Na lekcji historii dla odmiany mieli okazję przenieść się w czasie do starożytnego Egiptu. W ten magiczny dla nich świat przeniosła piątoklasistów starsza koleżanka z drugiej klasy gimnazjum Gabrysia, która przygotowała projekt edukacyjny zatytułowany „Wierzenia starożytnych Egipcjan”.  Po zakończeniu prezentacji uczniowie żywo reagowali, zadając starszej koleżance wiele pytań. Widać było, że ta tematyka starożytnych wierzeń, mitów, bóstw bardzo Ich interesuje. Dyskusja o starożytnym Egipcie była tak inspirująca, że przeciągnęła się na długą przerwę.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II