Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

W czwartek 13 grudnia grupa wolontariuszy z naszej szkoły wzięła udział w akcji pakowania  świątecznych paczek dla osób potrzebujących z terenu naszej gminy. Akcja corocznie organizowana jest prze Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaworzynie Śląskiej. W tym roku udało się zrobić 300 paczek. Dzięki niespożytym siłom i energii naszych wolontariuszy akcja przebiegła bardzo sprawnie. Dziękujemy za zaangażowanie i dobre serce naszych uczniów.

 

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II