Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

,,Zawsze, ilekroć uśmiechasz się do swojego brata

  i wyciągasz do niego ręce,

  jest Boże Narodzenie.”

                                      [Matka Teresa z Kalkuty]

„Dzieciątko niesie miłość” to nie tylko tytuł, ale i przesłanie płynące z widowiska bożonarodzeniowego. Wielkie brawa należą się naszym zdolnym uczniom, którzy wcielili się w swoje role. Ogromne znaczenie w przedstawieniu miały również:  poruszająca muzyka, światła i efekty specjalne. Symboliczne sceny walki  dobra ze złem, poetyckie teksty miały za zadanie wywołanie emocji u widzów. Przedstawienie dopełnił również koncert szkolnego chóru, w wykonaniu którego usłyszeliśmy pastorałki. Cieszymy się, że mogliśmy zaprezentować nasze widowisko tak licznie przybyłej publiczności, wśród której gościliśmy między innymi sponsorów akcji charytatywnej ,,Dar serca”.

Składam serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie widowiska, a zwłaszcza Pni Ali Pindel i Pani Ewie Miszkuro – Kulaszewskiej oraz zaangażowanym Rodzicom.

                                                           Magdalena Glińska

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II