Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

W dniu dzisiejszym uczniowie klas 1c, 2b, 3b i 4b mieli możliwość uczestniczyć w niezwykłych warsztatach tanecznych w języku angielskim. Gościliśmy u siebie wyjątkowego młodego człowieka Marcela Marchewkę.

Od dziecka mówili na niego człowiek orkiestra. Uczęszczał na teatr blisko 9 lat. Ukończył Szkołę Muzyczną I-go stopnia. Jednak jego serce najbardziej pokochało taniec towarzyski- do dnia dzisiejszego nie rozstaje się z parkietem. Nieprzerwane 15-letnie doświadczenie w sportowym tańcu towarzyskim pozwoliło mu uzyskać Najwyższą Międzynarodową Klasę Taneczną „S”, uzyskanie I miejsca w Rankingu Polski GPP, zwyciężając przy tym w wielu turniejach ogólnopolskich jak i międzynarodowych . Uczestnik Polskiego You Can Dance! Aktualnie student III roku Informatyki i Ekonometrii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Nadal podbija polskie parkiety, a w wolnym czasie jest instruktorem gdzie uczy dzieci pierwszych kroków tanecznych. Posiada również doświadczenie w pracy animatora. Zawsze uśmiechnięty i tryskający pozytywną energią, dla niego nie ma rzeczy niemożliwych!

Warsztaty miały na celu zaspokojenie potrzeby ruchu, odprężenia, ekspresji i potrzeby tworzenia. Ćwiczyliśmy poczucie rytmu, słuchu, swobodę i płynność ruchów. Kształtowaliśmy ładną sylwetkę. Przy okazji doskonałej zabawy wzmocniliśmy mięśnie, rozwijaliśmy  koordynacje ruchową i równowagę. Uczyliśmy się angielskiego poprzez ruch i taniec.

Uczestnictwo w tego rodzaju zajęciach, to nie tylko rozrywka, ale również sposób na dobre samopoczucie, radość, odprężenie umysłu, relaks. Była to bardzo przyjemna lekcja pozytywnych oddziaływań tańca i muzyki na naszych uczniów.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II