W dniu dzisiejszym uczniowie klas 1c, 2b, 3b i 4b mieli możliwość uczestniczyć w niezwykłych warsztatach tanecznych w języku angielskim. Gościliśmy u siebie wyjątkowego młodego człowieka Marcela Marchewkę.

Od dziecka mówili na niego człowiek orkiestra. Uczęszczał na teatr blisko 9 lat. Ukończył Szkołę Muzyczną I-go stopnia. Jednak jego serce najbardziej pokochało taniec towarzyski- do dnia dzisiejszego nie rozstaje się z parkietem. Nieprzerwane 15-letnie doświadczenie w sportowym tańcu towarzyskim pozwoliło mu uzyskać Najwyższą Międzynarodową Klasę Taneczną „S”, uzyskanie I miejsca w Rankingu Polski GPP, zwyciężając przy tym w wielu turniejach ogólnopolskich jak i międzynarodowych . Uczestnik Polskiego You Can Dance! Aktualnie student III roku Informatyki i Ekonometrii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Nadal podbija polskie parkiety, a w wolnym czasie jest instruktorem gdzie uczy dzieci pierwszych kroków tanecznych. Posiada również doświadczenie w pracy animatora. Zawsze uśmiechnięty i tryskający pozytywną energią, dla niego nie ma rzeczy niemożliwych!

Warsztaty miały na celu zaspokojenie potrzeby ruchu, odprężenia, ekspresji i potrzeby tworzenia. Ćwiczyliśmy poczucie rytmu, słuchu, swobodę i płynność ruchów. Kształtowaliśmy ładną sylwetkę. Przy okazji doskonałej zabawy wzmocniliśmy mięśnie, rozwijaliśmy  koordynacje ruchową i równowagę. Uczyliśmy się angielskiego poprzez ruch i taniec.

Uczestnictwo w tego rodzaju zajęciach, to nie tylko rozrywka, ale również sposób na dobre samopoczucie, radość, odprężenie umysłu, relaks. Była to bardzo przyjemna lekcja pozytywnych oddziaływań tańca i muzyki na naszych uczniów.